Під Курдюмівкою загинув 59-річний фронтовий фотограф - уродженець Львівщини

Юрій Бутусов і Володимир Миронюк (справа)

Він був громадянином США, але 2014 року повернувся на батьківщину

Під Курдюмівкою загинув фронтовий фотограф Володимир Миронюк з позивним "Джон". Як повідомила Великомостівська теритоіральна громада, загиблий був уродженцем Львівщини, у Великих Мостах проживала його мама, а зараз мешкає сестра Оксана з сім'єю.

Володимир Миронюк був громадянином США, в Америці він працював багато років водієм-далекобійником. В Україну він приїхав, коли почався Майдан. Останній фоторепортаж Володимир Миронюк зробив кілька днів тому на позиції української піхоти, де ворог атакував та багато годин вів ураганний обстріл. Саме через щільний обстріл ворога його тіло три дні не могли забрати, розповів журналіст Юрій Бутусов.

З його слів, з 2014-го Володимир Миронюк став одним з людей-талісманів на фронті, і віддячував фотографіями кожному солдату, якого зустрічав. Він любив сміливців, які ризикують собою заради високих цілей, він радів, що може знімати у моменти найбільших випробувань справжні обличчя справжніх героїв. Він потрапляв на фронт без всяких дозволів, тому що любив воїнів, відчував їх, і легко здобував довіру. Коли було треба він брав до рук зброю або сідав за кермо. Не раз безпосередньо брав участь у бойових діях як доброволець, за ним не треба було доглядати та охороняти. Він вів себе на фронті як звичайний боєць, і таким чином мав можливості знімати там, де максимальний ризик.

Він не був професійним журналістом. Він не був професійним фотографом. Він не був професійним солдатом. Але його вражаючі фотографії бачили багато людей, і щоб робити таке там, де він був на фронті, треба мати серце та витривалість воїна”, - написав Юрій Бутусов.

Поховають Володимира Миронюка в неділю, 1 жовтня, у Києві о 12.00 на Байковому кладовищі.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності