Для молодих мешканців Львівщини влаштували вишкіл в Карпатах

Для молодих мешканців Львівщини влаштували вишкіл в Карпатах

Захід відбувся у межах конкурсу молодіжних проєктів обласної програми «Молодь Львівщини»

Для молодих мешканців Львівщини влаштували реабілітаційний вишкіл у горах. Триденний захід мав на меті психологічне відновлення, інформаційно-просвітницьке виховання та підтримку здорового способу життя. Про це повідомляє Львівська облдержадміністрація.

Перший день подорожі розпочався з поїздки до міста Яремче, де учасники зупинились біля місцевого водоспаду, частина навіть занурилась у джерельну воду Чемегівського каньйону. Після прибуття до Карпатського національного природного парку, учасники відразу розклали намети та отримали інструктаж щодо походу на Говерлу, а також важливих правил безпеки. 

«Вже наступного дня розпочався найцікавіший етап подорожі. Зробивши розминку, група вирушила на висоту 2 061 метр, дорогою милувались красою лісів, полонин та панорамою, яка постійно відкривалась перед ними. Натхненні та вражені, спускались до бази табору, підтримуюче один одного, адже, як говорив гід: «Спуск складніший, ніж підйом». Ввечері, біля багаття, учасники поділилися своїми враженнями та емоціями від походу», – розповідають організатори заходу. 

Вишкіл провели організація «Твій вибір життя» разом з Благодійною організацією  «Центр духовної та психологічної реабілітації, соціальної адаптації «Галицький» та Громадською організацією «Дорога». Захід відбувся у межах конкурсу молодіжних проєктів обласної програми «Молодь Львівщини», яку реалізує управління молоді та спорту Львівської ОВА. 

Новини Львівщини

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності