До кінця року Львівщина повинна повністю декомунізуватися

До кінця року Львівщина повинна повністю декомунізуватися

За період з 1 січня 2023 року в області демонтували вже понад 190 обʼєктів комуністичної спадщини

На території Львівського району нарахували 75 об’єктів радянської пропаганди ворога, вже демонтували - 50, з них 17 - частково, адже на місцях ще залишаються плити чи стели з таблицями. Про це написав перший заступник глави Львівської обласної військової адміністрації Андрій Годик.

Відтак відсоток очищення Львівського району сьогодні 66%. Повністю декомунізувалися 4 громади, а саме - Пустомитівська, Жовтанецька, Підберізцівська та Новояричівська громад.

Найгірший показник наразі у Рава-Руській громаді. Тут нарахували вже 9 обʼєктів, з яких на сьогодні жоден не демонтували.

Інколи виникає ситуація, коли ми говоримо, що громада очистилася повністю, а згодом зʼясовуємо, що десь знайшли ще якийсь обʼєкт, тому це дуже динамічний процес і ми закликаємо зголошуватись по тих обʼєктах, які все ще не були внесені до переліку обʼєктів монументальної пропаганди ворога

В межах наради з головами громад проговорили по кожному такому об’єкті та окреслили чіткі дедлайни.

Процес декомунізації на Львівщині активно триває вже другий рік. Від січня 2023 року тут демонтували вже понад 190 обʼєктів комуністичної пропаганди ворога. Залишається демонтувати наразі ще менше ста.

Декомунізація - це наш ідеологічний фронт, який ми маємо відстояти. Маємо завершити її на Львівщині до кінця цього року”. - зазначив Андрій Годик.

Фото з сайту uinp.gov.ua.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності