Двох лікарів зі Львівщини нагородили найвищою відзнакою за професіоналізм і милосердя

Двох лікарів зі Львівщини нагородили найвищою відзнакою за професіоналізм і милосердя

Цю нагороду вручають медичним працівникам за особливі досягнення та служіння людям

Сьогодні, 9 серпня, у Києві відбулася щорічна урочиста церемонія нагородження найвищою громадською відзнакою за професіоналізм та милосердя - Орденом Святого Пантелеймона. Честь медичної професії.

Про це пишуть на сторінці Ордену святого Пантелеймона.

Цьогоріч відзнаки за професіоналізм та милосердя "Орден Святого Пантелеймона" за самовіддане служіння українському народу, мужність і стійкість у боротьбі за здоров'я українців, за свободу і незалежність України у війні з російським агресором отримали двоє лікарів зі Львівщини.

Дмитро Бешлей - лікар, серцево-судинний хірург, який першим в Україні став кавалером медалі та Ордену Святого Пантелеймона. До 22 лютого 2023 року працював лікарем-кардіохірургом кардіохірургічного відділення Львівської Обласної Клінічної Лікарні.

Першим в Україні виконав протезування аортального клапана з міні-стернотомного доступу. Першим на західних теренах України провів транскатетерну імплантацію аортального клапана (TAVI). Ініціатор створення Україно-Польського центру серця "Львів" для розширення доступу українців до високоякісної медицини.

Після початку повномасштабного вторгнення, 24 лютого 2023 року, працює у мобільному шпиталі на Донеччині.

Андрій Гоцуленко - заслужений лікар України, керівник Центру хірургії Першого медичного об'єднання Львова.

Основним досягненням 2022 року для лікаря стала перша самостійна трансплантація печінки у Львові від посмертного донора. Станом на сьогодні вже виконано понад 20 трансплантацій печінки. За 2022 рік виконав понад 500 операційних втручань. Велику частку займають реконструктивні операції на органах шлунково-кишкового тракту постраждалим військовим та цивільним внаслідок агресії Росії проти України.

Також від Поважної ради "Ордену Святого Пантелеймона" Почесну Подяку, як Голова Регіональної ради Львівської області отримав лікар Олег Дуда.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності