У Тустані завершився Табір живої історії українського середньовіччя (ФОТО)

У Тустані завершився Табір живої історії українського середньовіччя (ФОТО)

На відміну від минулих заходів, проведених у мирний час, цьогорічна акція була хоч і масовою, проте не такою багаточисельною як раніше.

У Державному історико-культурному заповіднику “Тустань”, що неподалік села Урич, що на Сколі, завершився табір живої історії українського середньовіччя.

Гості мали змогу відвідати майстер-класи, обмінятись досвідом зі збереження культурної спадщини, побачити як випалювали руду в давнину, спробувати себе в ролі середньовічного лучника та лицаря, передає “Тустань”.

“Ту Стань” є найстарішим в Україні історичним фестивалем, що відбувається безперервно з 2006 року. Особливістю заходу є його орієнтованість на визначений період минулого – час існування наскельного міста фортеці Тустань IX – XVI століття. І варто зазначити, це один із найкращих, найцікавіших і найефективніших способів вивчати історію нашої країни”, – зазначають організатори заходу.

Цьогоріч для підтримки проведення фестивалю  з обласного бюджету у межах Комплексної програми розвитку культури Львівщини на 2023 рік виділили 100 тис грн.

Довідково:

Тустань – середньовічна наскельна фортеця-град і митниця IV—XVI століть, давньоруський наскельний оборонний комплекс, залишки якого розташовані поблизу села Урич на Стрийщині. Утворена з пісковика. У комплексі урицьких скель виділяють окремі останці: Камінь, Острий Камінь, Мала Скеля, Жолоб (Орел).

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності