Львівщина 31 липня попрощається із двома загиблими Героями: один із них з Чорнобаївки

Львівщина 31 липня попрощається із двома загиблими Героями: один із них з Чорнобаївки

Львівщина попрощається з Олександром Курієм та Владиславом Корнійчуком

Сьогодні, 31 липня, на Львівщині прощаються із двома загиблими захисниками.

Про це пишуть на сторінці Львівської обласної військової адміністрації.

Олександр Курій

Львів’янин. На другий день повномасштабного вторгнення РФ добровільно став на захист Батьківщини від окупантів. Спочатку виконував бойові завдання у лавах Добровольчого батальйону «ОУН», згодом – у складі 3-ї окремої штурмової бригади Сухопутних військ Збройних Сил України (колишній підрозділ ССО «Азов»).

Боровся з окупантами на південному та східному напрямках. У воїна залишилися бабуся з дідусем, мама, двоє братів, двоюрідні брати та сестри.

Владислав Корнійчук

Уродженець Херсона. Після завершення навчання проходив військову службу у лавах Національної гвардії України. Від початку повномасштабного вторгнення РФ перевіз родину із села Чорнобаївка Херсонської області до Львова. Тут працював в одному з районних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки.

Згодом добровільно вступив до лав Збройних Сил України. Боронив територіальну цілісність та суверенітет держави на посаді командира бойової машини у складі 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України. Під час проходження служби на східному напрямку здобув звання «молодший сержант». У воїна залишилися батьки, дружина та 4-річна донька.

Нагадаємо, на війні загинув український актор.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності