Боксер зі Львівщини виборов «бронзу» чемпіонату Європи серед юніорів

Також Львівщина гарантовано матиме ще одну медаль за підсумками змагань

В румунському місті Плоєшті добігає кінця чемпіонаті Європи з боксу серед юніорів і юніорок. У п’ятницю, 28 липня, в ринг виходив представник Львівщини — Владислав Железнов.

Про це повідомили у відділенні Національного олімпійського комітету України у Львівській області.

У півфіналі вагової категорії до 57 кг Владислав Железнов зустрівся з потужним англійцем Адамом Мака й поступився йому за суддівським рішенням.

Відтак, підопічний Романа Джумана та Олександра Остапчука (старший тренер юніорської збірної України) став бронзовим медалістом турніру.

Крім того, Львівщина гарантовано буде мати ще одну медаль — 30 липня у фіналі вагової категорії до 46 кг виступить Кіра Макогоненко. Тоді як ще одна представниця львівського боксу Діана Дудин (категорія до 50 кг) завершила виступ на стадії чвертьфіналу, посівши 5-те місце.

Нагадаємо, представники Львівщини вибороли чотири нагороди на Європейських іграх єдиноборств.