• Головна
  • Новини Львівщини
  • Паралімпійці зі Львівщини вибороли три медалі на літньому чемпіонаті з лижних перегонів та біатлону

Параспортсмени зі Львівської області вибороли «золото» та два «срібла»

На трасах Західного реабілітаційно-спортивного центру на Самбірщині відбувся чемпіонат України з лижних перегонів та біатлону серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору.

Про це повідомили в управлінні молоді та спорту Львівської ОВА.

Так, представники Львівщини, які тренуються в обласному центрі «Інваспорт», на цих змаганнях вибороли три нагороди.

Зокрема, у другий день чемпіонату у перегонах на 5 км у класі LW 10-12 Василь Кравчук виборов «срібло», відставши лише на 2 секунди від переможця. Тоді як у третій день він виборов ще одну срібну нагороду — у гонці на 10 км. Тренує параспортсмена Володимир Любіжанін.

Натомість в останній день золоту медаль у біатлоні на дистанції 10 км у цьому ж класі виборов Павло Баль.