Велогонщиця зі Львівщини виборола «бронзу» Гран-прі Ейбару

Юлія Бірюкова поступилась лише канадці та іспанці

У неділю, 28 травня, львівська велогонщиця Юлія Бірюкова виборола «бронзу» іспанської одноденної гонки 5thGran Premio Ciudad de Eibar.

Про це повідомили у відділенні Національного олімпійського комітету України у Львівській області.

Так, дистанцію довжиною 112,3 км українка завершила у групі з п’яти лідерів, лише на фініші поступившись партнерці по команді UAE Development Team Олівії Баріл з Канади та іспанці Шейлі Гутьєрес із Movistar Team.

Додамо, що 25-річна вихованка червоноградської школи велоспорту Юлія Бірюкова – майстер спорту України міжнародного класу. Тренують спортсменку зі Львівщини Дмитро Крівцов та Орест Тичко.

Нагадаємо, львів’яни вибороли чергові медалі Кубка світу з веслування на байдарках і каное у Познані (Польща).