Енергетики Львівщини звертаються до споживачів за допомогою

Енергетики Львівщини звертаються до споживачів за допомогою

Енергетики потребують допомоги українців, щоб зменшити навантаження на енергосистему під час ранкових та вечірніх піків.

У час найбільшого літнього споживання електроенергії на електростанціях проходить масштабна ремонтна кампанія, яка дозволяє підготуватися до наступного опалювального сезону.

Про це пишуть на сторінці Львівської обласної військової адміністрації

Енергоблоки, на яких проводять ремонти, деякий час не можуть виробляти електроенергію. Цього літа обсяги робіт будуть більшими, ніж у попередні роки через російські атаки.

Тому енергетики потребують допомоги українців, щоб зменшити навантаження на енергосистему під час ранкових та вечірніх піків.

Та просять:

  • за можливості, переносити використання потужних приладів з пікових ранкових та вечірніх годин на нічні, коли споживання низьке;
  • намагатись не включати одночасно потужні прилади (наприклад, бойлер та пральну машину);
  • не вмикати кондиціонер у пікові години споживання. При використанні кондиціонера – ставити його на вищу температуру, ніж ви звикли;
  • кип’ятити стільки води, скільки вам потрібно у конкретний час. Якщо у вас є газова плита - краще кип'ятити воду на ній.

Дотримання цих принципів дозволять більш рівномірно розподілити споживання електроенергії, згладити ранковий та вечірній піки та підтримати енергетиків, які готуються до наступної зими, пишуть на сторінці Львівської обласної державної адміністрації.

Нагадаємо, у Верховній Раді розповіли, за яких умов можливі відключення світла влітку.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності