Львівський прикордонник виграв «срібло» чемпіонату Європи з пауерліфтингу

Майор Андрій Степанов посів 2 місце у ваговій категорії до 74 кг

З 2 до 7 травня у місті Тістед (Данія) відбувся чемпіонат Європи з пауерліфтингу серед чоловіків, жінок та юніорів. Збірна України на цих змаганнях здобула 16 золотих медалей, 11 срібних та 5 бронзових.

Про це повідомили у Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби України.

Участь у змаганнях взяв військовослужбовець Львівського прикордонного загону, майстер спорту України та вихованець фізкультурно-спортивного клубу «Гармонія» міста Глухів майор Андрій Степанов.

Так, у ваговій категорії до 74 кг прикордонник посів 2 місце та виграв «срібло» чемпіонату Європи з пауерліфтингу. У сумі триборства він продемонстрував результат 687,5 кг (присідання 270 кг + жим лежачи 165 кг + станова тяга 252,5 кг).

Нагадаємо, яворівчанка Софія Станько стала чемпіонкою Європи з паверліфтингу.