Львівські спортсмени вибороли 4 медалі на чемпіонаті України з плавання

Плавці зі Львівщини вибороли «золото», «срібло» та дві «бронзи»

У Броварах, що на Київщині, 4 травня стартував чемпіонат України з плавання. Після кількох змагальних днів львівські спортсмени здобули 4 медалі.

Про це повідомили у відділенні Національного олімпійського комітету України у Львівській області.

Так, чемпіонкою України на дистанції 1 500 м вільним стилем з результатом 16:56.61 стала Марія Городня. Свою конкурентку – Анну Черемисіну з Дніпропетровщини – Марія випередила майже на хвилину.

Крім того, «бронзу» в цій дисципліні виборола ще одна представниця Львівщини – Софія Лесняк, яка продемонструвала час 18:06.87.

Також срібну медаль на дистанції 200 м батерфляєм виборов Георгій Лукашев (2:00.42). А бронзовим призером на дистанції 50 м на спині став Олег Кусь (0:26.04).

Зауважимо, що змагання завершаться 7 травня.

Нагадаємо, Львів'янка Христина Погранична виборола «срібло» на міжнародному турнірі з художньої гімнастики у Польщі.