Боксер зі Львівщини виграв турнір у Литві

Данило Заморило переміг суперника за рішенням суддів

У суботу, 1 квітня, у литовському Каунасі відбувся фінальний поєдинок 27-го Міжнародного турніру з боксу класу «А» імені Альгірдаса Шоцикаса у ваговій категорії до 63,5 кг. Єдиний представник Львівщини у складі збірної України на цьому турнірі – 21-річний талант Данило Заморило – переміг Султана Мусінова з Казахстану.

Про це повідомили у відділенні Національного олімпійського комітету України у Львівській області.

Вихованець Спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву №2 контролював бій протягом усіх трьох раундів і заслужено переміг суперника за рішенням суддів.

Нагадаємо, напередодні у півфіналі Данило також за суддівським рішенням переміг шотландця Ріса Лінча.

Додамо, що тренують спортсмена зі Львівщини Андрій Сальва, Віталій Фецина та Тарас Скиба.

Також слід зауважити, що 1 квітня на турнірі в Каунасі ще 8 українців поборються за золоті медалі. До цього часу хлопці здобули два «золота» (Айдер Абдураїмов (до 57 кг) та Данило Заморило (до 63,5 кг)) й одне «срібло» (Дмитро Замотаєв (до 51 кг)).

Нагадаємо, у Києві днями відбувся Кубок України з рукопашного бою. На змаганнях виступила і збірна Львівщини, представники якої здобули повний комплект медалей: «золото», «срібло» та «бронзу».