• Головна
  • Новини Львівщини
  • На 45-році життя раптово померла докторка педагогічних наук Дрогобицького педуніверситету Ірина Турчик

На 45-році життя раптово померла докторка педагогічних наук Дрогобицького педуніверситету Ірина Турчик

На 45-році життя раптово померла докторка педагогічних наук Дрогобицького педуніверситету Ірина Турчик

Похорон Ірини Турчик відбудеться у суботу, 1 квітня, о 12:00

У п’ятницю, 31 березня, на 45-му році життя раптово відійшла у вічність доктор педагогічних наук, професор кафедри теорії та методики фізичної культури і спорту Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка Ірина Турчик.

Про це повідомили у відділенні Національного олімпійського комітету України у Львівській області.

«Ірина Турчик була талановитим педагогом, її любили і поважали студенти. Вагомим є і її вклад в українську науку: з-під пера вченої вийшло понад 100 наукових і науково-методичних праць, вона була співавтором навчальної програми з фізичної культури для 5–9-х і 10–11-х класів, членом Всеукраїнської робочої групи з укладання компетентнісного потенціалу фізкультурної освітньої галузі «НУШ: основи стандарту», - йдеться у повідомленні.

Педагогиня плідно та вагомо співпрацювала із міжнародними організаціями в рамках програми «Еразмус+», долучившись до розробки нової освітньої програми з ерготерапії для професійних терапевтів, що ставить метою реалізацію нових освітніх програм, підвищення якості вищої освіти та її актуальності для ринку праці та суспільства, удосконалення компетентностей та навичок у ЗВО шляхом розробки нових та інноваційних освітніх програм за запитом суспільства і на основі потреб ринку праці (для лікарень, реабілітаційних центрів) та у співпраці з державою й іншими зацікавленими сторонами.

«Людина надзвичайно щирої душі, вона від початку повномасштабного вторгнення Російської Федерації на територію України активно й енергійно долучилася до волонтерського руху. І не тільки в університеті, опікуючись вимушеними переселенцями, які проживали в гуртожитку на вул. В.Великого, залучаючи до допомоги їм благодійні фонди, колег і партнерів із зарубіжних закладів освіти, а й в усій Дрогобицькій ОТГ, забезпечуючи літніх людей продуктами, засобами гігієни, усім необхідним для життя», - зазначили у пресслужбі університету.

Похорон Ірини Турчик відбудеться у суботу, 1 квітня, о 12:00, початок процесії біля каплички на вул. В. Великого.

Нагадаємо, 20 березня помер відомий львівський телевізійник Володимир Палига був генеральним директором Львівської обласної телерадіокомпанії у 2010-2012 роках.

Новини Львівщини

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності