• Головна
  • Новини Львівщини
  • Загроза ракетного удару з Білорусі та евакуація людей з зон бойових дій: Козицький про головне на Львівщині

Загроза ракетного удару з Білорусі та евакуація людей з зон бойових дій: Козицький про головне на Львівщині

Загроза ракетного удару з Білорусі та евакуація людей з зон бойових дій: Козицький про головне на Львівщині

До Перемишля з Львівської області потягами вирушили 1312 осіб

У суботу, 18 березня, сирени сповіщали про повітряну тривогу о 09:10. Була загроза ракетного удару з МіГ-31 з території Білорусі. Небезпека не справдилась. На Львівщині спокійно.

Про це повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький 19 березня.

Евакуаційними потягами зі зон активних бойових дій на Львівщину приїхали ще 80 людей.

До Перемишля з Львівської області потягами вирушили 1312 осіб.

На Золочівщині 10 осіб з інвалідністю та одиноких людей із Задвір’янського старостинського округу отримали продуктові набори від Золочівської районної організації Червоного Хреста України. Набори містяться крупи, консерви, борошно, цукор, олію та інше. Невдовзі таку допомогу передадуть іншим людям в потребі.

Під час дитячих змагань «Шахова весна – 2023», які проходили у школі №1 міста Ходорів Стрийського району, зібрали 10 тисяч гривень на потреби ЗСУ. До змагань приєднались діти з Херсона, Нової Каховки, Харкова й інших населених пунктів, які з початком повномасштабної війни знайшли прихисток на Львівщині та долучились до занять з шахів у ДЮСШ.

Заслужений майстер спорту України та міжнародний гросмейстер, львів’янин Андрій Волокітін зіграє шаховий матч солідарності у Британському парламенті.

У Львові відбудеться форум «Соціальні послуги підтримки». Для участі запрошують соціально-відповідальний бізнес, голів територіальних громад, міжнародних партнерів, представників релігійних спільнот і громадських організацій. В межах заходу йтиме мова про місце соціальної послуги підтримки людей похилого віку та з інвалідністю в стратегії України і Львівщини зокрема, а також міжнародний та український досвід впровадження цих послуг. Форум є частиною стратегії Медико-психосоціальної послуги Львівщини. Його проведуть в межах ініціативи Першої леді України Олени Зеленської «Без бар’єрів». Анкета для реєстрації та деталі – тут.

Нагадаємо, LVIV.MEDIA зібрало головні новини Львівщини за 18 березня.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності