Доба без тривог та евакуація 67 людей на Львівщину: Козицький розповів про головне в області

Доба без тривог та евакуація 67 людей на Львівщину: Козицький розповів про головне в області

До Перемишля з Львівської області вирушили 1193 особи

За минулу добу загроз ракетних ударів на Львівщині не фіксували. Також евакуаційними потягами за добу прибули ще 67 людей.

Про це розповів начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький у Telegram.

До Перемишля з Львівської області вирушили 1193 особи.

Учора міністр охорони здоров‘я України Віктор Ляшко відвідав Львівський медичний фаховий коледж післядипломної освіти. Симуляційний центр для медичних сестер, який функціонує у цьому навчальному закладі, за його словами, точно найкращий в Україні. У коледжі провели круглий стіл щодо якісної підготовки медичних кадрів, проблемних питань підготовки бакалаврів медсестринства й пріоритетних шляхів розвитку. Віктор Ляшко зазначив, що почув багато цікавих ідей, які невдовзі почнуть втілювати.

З Яворівщини до наших захисників з 24 ОМБр імені короля Данила вирушили 20 автомобілів. Передали транспортні засоби громадяни Великої Британії, які організували у своїй країні флешмоб «Передай авто для армії України». Дякуємо жителям Великої Британії, CPG Group в Україні, БФ Supporters Of Ukraine та усім причетним до цієї важливої справи. Машини передали на передову в межах ініціативи #1000_автомобілів_свободи.

Підкамінську громаду Золочівського району відвідав мер комуни Сокндаль у Норвегії Jonas Andersen Sayed. Це вже другий його візит в Україну з початку року. Цього разу він поспілкувався з вихованцями Підкамінської школи мистецтв, відвідав Підкамінський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, де мав зустріч з учнівським парламентом, Центр надання соціальних послуг Підкамінської селищної ради та пожежну частину. Під час візиту передавав слова підтримки Україні від своїх колег – мерів сусідніх комун. Обговорили подальшу співпрацю, громади області будуть налагоджувати співпрацю також з іншими комунами Норвегії.

В Оброшинській громаді Львівського району п’ятнадцять дітей віком 6-16 років отримали ноутбуки, планшети, навушники та рюкзаки. Нові ґаджети вручили дітям з інвалідністю, щоб процес навчання для них став більш доступним та цікавим. Обладнання передали в межах проєкту «Ноути для Молоді». Його реалізовує БО «Українська освітня платформа» у партнерстві з ГО «Наш простір дії» та за сприяння Оброшинської сільської ради.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності