На потреби ЗСУ передали 48 тисяч електронних сигарет, вилучених під час обшуків

На потреби ЗСУ передали 48 тисяч електронних сигарет, вилучених під час обшуків

За ініціативи Львівської обласної прокуратури на потреби ЗСУ передали 48 000 електронних сигарет на загальну суму понад 14 млн грн.

Про це повідомляє пресслужба Львівської обласної прокуратури.

Ці товари вилучили та арештували в ході проведення обшуку під час досудового розслідування кримінального провадження за фактом зберігання з метою збуту незаконно виготовлених підакцизних товарів.

Розслідуванням встановлено, що вказані підакцизні товари ввезено на територію держави поза митним контролем та без сплати акцизного податку, в такому випадку відповідно до законодавства України їх продаж на території держави заборонено.

У подальшому, прокурорами ініційовано звернення до суду та отримано ухвалу слідчого судді про передачу вказаних речових доказів на потреби ЗСУ.

1 березня електронні сигарети передано представникам семи військових частин Збройних Сил України.

Кримінальне провадження за фактом транспортування та зберігання з метою збуту незаконно виготовлених підакцизних товарів з обвинувальним актом скеровано для розгляду до суду.

Досудове розслідування здійснювали детективи ТУ БЕБ у Львівській області.

Нагадаємо, на Львівщині судитимуть шістьох учасників організованої злочинної групи за фактами незаконної порубки лісу, а трьох посадових осіб лісництва також за фактами перевищення службових повноважень.

Новини Львівщини

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності