Троє борчинь зі Львівщини виступлять на чемпіонаті Європи у Хорватії

Ще четверо спортсменів посіли другі місця у своїх вагових категоріях

На Олімпійській базі в Конча-Заспі 11 лютого відбувся відбірковий турнір на чемпіонат Європи зі спортивної боротьби, який пройде 17-23 квітня у Загребі (Хорватія). На цих змаганнях Львівщину представлять троє спортсменок.

Про це повідомили у відділенні Національного олімпійського комітету України у Львівській області.

Зокрема, за підсумками турніру троє львівських борчинь посіли перші місця у своїх вагових категоріях, відібравшись на чемпіонат Європи:

• Оксана Лівач представлятиме Україну у вазі до 50 кг;
  • Юлія Ткач – у вазі до 59 кг;
  • Алла Белінська – у вазі до 68 кг.

Крім того, близькими до відбору на континентальну першість були Олександра Хоменець (до 57 кг), Оксана Чудик (до 65 кг), Манола Скобельська (до 68 кг) та Юрій Ідзінський (до 125 кг), втім вони посіли другі місця у своїх вагових категоріях.

Нагадаємо, наприкінці січня на Закарпатті завершився чемпіонат України з боротьби вільної серед чоловіків та жінок до 23 років. Львівщину на цих змаганнях представили 26 спортсменів, які здобули 8 медалей.