Спортсмени зі Львівщини вибороли 8 медалей на Кубку України з легкої атлетики

Особливо успішно виступили стрибунки у висоту, які зайняли весь подіум

У вівторок, 7 лютого, у Києві відбувся Кубок України з легкої атлетики у приміщенні. Відмінно виступили легкоатлети Львівщини, в активі яких 3 золоті, 3 срібні і 2 бронзові медалі. Всього ж збірна Львівщини на цих змаганнях була представлена 21-м учасником (13 чоловіків та 8 жінок).

Про це повідомили у відділенні Національного олімпійського комітету України у Львівській області.

Зазначається, що блискуче виступили стрибунки у висоту, які зайняли весь подіум:

• Ілона Заскалько (тренер — М. Скалоцька) з результатом 1,80 стала переможницею;
  • Анастасія Матвійок (М. Скалоцька, М. Захарченко) — срібною призеркою (1,75);
  • Алевтина Дубіль (М. Скалоцька) — бронзовою (1,70).

Крім того, золотими призерами національного Кубка стали Роман Ростикус (тренери — В. і О. Тарнакіни, М. Гаєвський) в бігу на 3 000 м (8:20.81) та Вікторія Дуткевич (тренери — В. Тарнакін, Я. Свищ, В. Єретик) в бігу на 2 000 м з/п (7:08.64).

Водночас «срібло» здобули Максим Караїм (В. і О.Тарнакіни, М. Сташків) в бігу на 2 000 м з/п (5:38.66) та Аліна Лістунова (О. Хом'як) у стрибках в довжину (5.75). Натомість бронзовою призеркою Кубка стала Юлія Григор'єва (В. і О.Тарнакіни, В. Єретик) в бігу на 800 м (2:13.76).

Нагадаємо, нещодавно легкоатлети зі Львівщини здобули три «золота» на командному чемпіонаті України