Львівські самбісти перемогли на юніорському чемпіонаті України

Спортсмени зі Львівщини вибороли перше загальнокомандне місце серед юніорів

У Львові на Навчально-спортивній базі літніх видів спорту завершився чемпіонат України із самбо серед дорослих, юніорів, юніорок, юнаків, дівчат старшого віку. За нагороди впродовж кількох днів змагались понад дві сотні спортсменів.

Про це повідомили в управлінні молоді та спорту Львівської ОВА.

Зокрема, високі результати на змаганнях продемонструвала збірна Львівщини — спортсмени області вибороли перше загальнокомандне місце серед юніорів, третє — серед юнаків та шосте серед дорослих.

Так, серед юніорів у спортивному самбо чемпіонами стали львів’яни Нікіта Берегульський у вазі понад 98 кг та Ярослав Михайлюк у категорії понад 79 кг. Натомість «срібло» виборов Євген Рибалов, а бронзовими призерами стали Богдан Теплінський та Семен Новосад. Бронзові нагороди також вибороли юніорки Анна Виноградська та Алевтина Буга.

Також чемпіоном серед юнаків з бойового самбо став Богдан Возняк, який виступав у ваговій категорії 64 кг. Срібні медалі вибороли Остап Дацько, Святослав Дудко та Володимир Дмитрук, а бронзовими призерами стали Микола Стець, Давид Степанян та Даниїл Галицький. Водночас серед юнаків у спортивному самбо бронзові медалі вибороли Володимир Дмитрук та Олег Роневич, а серед дівчат «срібло» виборола Алевтина Буга.

Водночас у бойовому самбо серед юніорів спортсмени Львівщини вибороли 6 медалей. Так, чемпіонами стали Богдан Шкікавий, який змагається у ваговій категорії 71 кг, та Михайло Ліщинський у ваговій категорії 58 кг. Срібні медалі вибороли Валерій Майборода, Ілля Смілянський, Нікіта Берегульський. «Бронзу» ж виборов Данило Лозинський.

Крім того, серед чоловіків чемпіоном у ваговій категорії понад 98 кг став Микола Грибик. Віцечемпіонами у різних вагових категоріях стали Валерій Майборода, Артур Смук, Назар Шипка та Ігор Книш, а серед жінок «срібло» виборола Анна Виноградська.

Додамо, що тренують спортсменів Ярослав Грибик, Федір Загура, Олег Шестопалов, Семен Сударіков, Павло Шміло, Роман Шміло, Араз Туваков, Роман Юнак, Андрій Мельник, Олег Гасюк.

Нагадаємо, 19-річний львівський самбіст у фіналі Кубка Європи переміг суперника ростом понад 2 метри та вагою 175 кг.