• Головна
  • Новини Львівщини
  • Три гонки — три медалі: біатлоністка зі Львівщини успішно виступила на юніорському чемпіонаті України

Водночас старша сестра Олени Городної — призерка Універсіади-2023 Юлія — посіла 8-ме місце

На базі Західного реабілітаційно-спортивного центру НКСІУ в селі Яворів, що на Самбірщині, триває юніорський чемпіонат України з біатлону. У четвер, 2 лютого, відбулися індивідуальні гонки серед юніорів та юніорок.

Про це повідомили у відділенні Національного олімпійського комітету України у Львівській області.

Так, 18-річна Олена Городна зі Львівщини, яка днями повернулася із Всесвітньої зимової Універсіади в американському Лейк-Плесіді, продемонструвала чудові результати. Зокрема, вихованка Новояворівської дитячо-юнацької спортивної школи «Янтар» і Львівського обласного центру олімпійської підготовки з зимових видів спорту припустилася 5 промахів на 4-х вогневих рубежах і здобула бронзову медаль. Водночас старша сестра Олени — призерка Універсіади-2023 Юлія — посіла 8-ме місце (7 промахів).

Додамо, що Олена Городна виборола третю медаль чемпіонату України-2023 у третій гонці. Раніше 30 січня вона здобула «бронзу» у спринтерській гонці, а 31 січня — «срібло» у гонці переслідування.

Зазначимо, що на чемпіонаті України залишилось провести мас-старти і змішану естафету.

Нагадаємо, параспортсмени зі Львівщини вибороли «срібло» та «бронзу» на чемпіонаті світу з біатлону.