У Львівській ОВА звернулись із заявою до волонтерів, які перетинають держкордон

У Львівській ОВА звернулись із заявою до волонтерів, які перетинають держкордон

У Львівській ОВА закликали волонтерів самостійно перевіряти осіб, чи не є вони посадовцями, яким відтепер перетин кордону дозволений лише у службових відрядженнях.

Про це заявила керівниця апарату Львівської ОВА Ірина Шурпяк на брифінгу.

Ірина Шурпяк розповіла, що самостійно ОВА не може відслідкувати кожного громадянина та його посаду, бо не має таких повноважень і такого функціоналу.

«Тому дуже просимо волонтерів, які звертаються з переліками про перетин держкордону, вказувати і відслідковувати списки своїх поданих претендентів на перетин кордону з тим, щоб вони не відносились до перелічених категорій [посадовців — ред.]», — сказала керівниця апарату Львівської ОВА.

Додамо, від 27 січня діють оновлені правила згідно з постановою Кабміну та рішення РНБО про заборону виїзду посадовцям не у робоче відрядження.

Нагадаємо, на виконання рішення РНБО Уряд схвалив постанову, яка забороняє на час війни виїзд чиновників за кордон без поважних причин.

Так, народні депутати, урядовці, представники місцевої влади, прокурори, судді та багато інших посадовців можуть перетинати державний кордон лише на підставі службового відрядження.

«Виїхати за кордон для переговорів, для лікування, для догляду за неповнолітніми дітьми — можна. Кататися на відпочинок — ні. На жаль, є ті, хто навіть під час війни не зрозумів цих базових речей. Тому було рішення РНБО, був відповідний указ Президента України і тепер є відповідна постанова Кабінету Міністрів», — зазначив Шмигаль.

Новини Львівщини

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності