Львівські рапіристи здобули командне «срібло» на Кубку України

Вчора, 28 січня, командними змаганнями завершився Кубок України з фехтування на рапірах. Він упродовж двох днів проходив у спортивному комплексі Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Про це йдеться на сторінці Відділення НОК України у Львівській області.

У фіналі зустрілися господарі доріжки львів'яни з переможцем (Клод Юнес) та бронзовим призером (Даниїл Гойда) Кубка України в особистій першості і кияни зі срібним призером національного Кубка Андрієм Погребняком у складі.

Львів'яни, завдяки перемозі Клода Юнеса над Андрієм Щербою 5:0, зі старту вийшли вперед.

Вели вони в рахунку і по ходу матчу, але перевагу не втримали. Друга половина зустрічі була за киянами і вони в підсумку здобули перемогу 44:42.

Срібними призерами Кубка України у складі першої команди Львова стали, окрім Юнеса і Гойди, Максим Гаравський та Богдан Лісовий.

Таким чином, на Кубку України львів'яни вибороли повний комплект медалей, додавши до золотої і бронзової медалей в особистій першості «срібло» в командній.

Друга команда Львова (Олексій Стрельцов, Даніїл Матяш, Тарас Лютий, Ян Корецький) посіла 5-те місце серед 13-ти команд.

Нагадаємо, спортсмен зі Львова виграв Кубок України з фехтування.