Спортсменка зі Львівщини здобула «золото» на юніорському чемпіонаті України з легкої атлетики

Змагання триватимуть до 22 січня

У п’ятницю, 20 січня, у Києві стартував чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів. В перший змагальний день «золото» для Львівщини здобула 17-річна Вікторія Діжак.

Про це повідомили у відділенні Національного олімпійського комітету України у Львівській області.

Вікторія стала чемпіонкою України зі спортивної ходьби на 5 км серед юніорок U-20 з результатом 25:36.21. Найближчу конкурентку представниця Львівщини випередила майже на 20 секунд.

Зазначимо, що Вікторія Діжак є вихованкою Буської дитячо-юнацької спортивної школи (тренери Володимир Єретик, Юліан Єретик і Галина Ільчишин).

Крім того, у змаганні зі спортивної ходьби на 5 км серед юніорів U20 п'яте місце з результатом 24:52.07 посів вихованець КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа ім. Д. Оббаріуса» Дмитро Родоманський.

Додамо, що чемпіонат України серед юніорів триватиме до 22 січня.

Нагадаємо, львів’янка Світлана Кравс представить Україну на ювілейному 25-му ралі Монте-Карло.