Парабіатлоніст зі Львівщини виборов «срібло» на етапі Кубка світу

Серед здобутків параспортсмена — «золото» Паралімпійських Ігор у Пекіні, медалі чемпіонатів Європи та світу

У фінському місті Вуокатті триває етап Кубка світу з лижних перегонів та біатлону. У вівторок, 13 грудня, уродженець Сколівщини Василь Кравчук виборов друге місце на дистанції 12,5 км з біатлону.

Про це повідомили в управлінні молоді та спорту Львівської ОВА.

Василь Кравчук займається фізичною активністю з дитинства, однак через аварію опинився в кріслі колісному та перейшов у спорт людей з інвалідністю. Біатлон він опановує у Львівському регіональному центрі спорту людей з інвалідністю «Інваспорт».

Зазначимо, що серед здобутків параспортсмена — «золото» Паралімпійських Ігор у Пекіні, медалі чемпіонатів Європи та світу. Також він є майстром спорту України міжнародного класу.

Додамо, що на цих змаганнях виступає ще один представник Львівщини — Павло Баль.

Етап Кубка світу триватиме до 19 грудня, тож попереду спортсмени матимуть ще шанси на медалі.

Нагадаємо, львів’яни здобули срібні медалі на чемпіонаті Європи з фехтування на візках.