Львів'янки зайняли весь п'єдестал: стрільці зі Львівщини здобули 8 медалей на чемпіонаті України

Чемпіоном України серед чоловіків став Олександр Білько, а серед жінок — Олена Охотська

У Львові з 10 до 13 листопада пройшов чемпіонат України зі стендової стрільби. Спортсмени зі Львівщини на домашньому чемпіонаті здобули 8 медалей: по 3 золоті і срібні та 2 бронзові.

Про це повідомили у відділенні Національного олімпійського комітету України у Львівській області.

Чемпіонами України серед чоловіків і жінок (траншейний стенд (TRAP) стали, відповідно, Олександр Білько та Олена Охотська. Друге місце серед чоловіків посів Олесь Шлюз. Натомість серед жінок львів'янки зайняли весь п'єдестал. Срібну медаль здобула Вікторія Михайлюкова, а бронзову - Надія Булгакова. Другою серед юніорок стала Тамара Бересньова.

Тоді як на круглому стенді (SKEET) у представників Львівщини дві нагороди:

• Олександра Бартишева здобула «бронзу» в змаганні жінок;
  • Божена Іванишин стала чемпіонкою України серед юніорок.

Нагадаємо, Львівський параспортсмен Віктор Дідух виборов «золото» на чемпіонаті світу з настільного тенісу. У фіналі він здолав француза Томаса Боавіса.