У Бориславі зустріли чемпіона світу

У перші дні листопада у Туреччині бориславець Остап Павляк став чемпіоном світу з кікбоксингу ISKA 2022

У п’ятницю, 11 листопада, спортсмена урочисто привітали у приміщенні кінотеатру «Каменяр» у Бориславі.

Про це повідомили у Бориславській міській раді.

У фіналі змагань Остап Павляк переміг господаря змагань — представника Туреччини. Виступав хлопець у розділі к-1 лайт, тай-бокс та к-1.

Спортсмену вручили особливу нагороду — відзнаку за заслуги перед містом Бориславом. Також місцева влада подякувала брату, а за сумісництвом і тренеру, Остапа Олегу Павляку за підтримку спортсмена та пророблену величезну роботу у підготовці чемпіона.

Додамо, це вже не перша перемога Остапа. У 2018 році спортсмен здобув перемогу на чемпіонаті Європи та срібну медаль на чемпіонаті світу з кікбоксингу за версією ISKA. Також хлопець був визнаний кращим спортсменом Борислава.

Нагадаємо, дзюдоїсти Львівщини вибороли 7 нагород на національному чемпіонаті.