Графік відключення світла у Трускавці: коли місто залишиться без електрики

Фото: Pexels
Фото: pexels

Вулиці міста будуть без електроенергії в різний час доби

Місто Трускавець Дрогобицького району Львівської області має свій графік відключення електроенергії. Відповідний перелік з назвами населених пунктів і вулиць оприлюднили у ПрАТ «Львівобленерго».

Обласні енергетики зазначили, що інформація не може відповідати дійсності на 100%, адже залежить від різних чинників, у тому числі від навантаження на електромережі.

Загалом вулиці Трускавця входять до групи 2 і групи 3 відключення світла. Це означає, що вулиці міста будуть без електроенергії в різний час доби.

До групи 2 належать такі вулиці Миколаєва: Городище, І. Франка, Карпатська, Помірецька, С. Бандери, Торосевича, урочище Помярки.

Ці вулиці міста відключатимуть:

  • субота, 29 жовтня, 15:00-19:00;
  • неділя, 30 жовтня, 19:00-23:00.

До групи 3 входять: Бориславська, Воробкевича, Городище, Дрогобича, Майдан Кобзаря, С. Бандери, Симоненка, Стебницька, Суховоля, Шевченка, Ю. Дрогобича.

Ці вулиці міста залишаться без світла:

  • субота, 29 жовтня, 19:00-23:00;
  • неділя, 30 жовтня, 7:00-11:00.

Перевірити приналежність до певної групи можна за номером будинку у сервісі пошуку, за часом фактичного відключення або за повідомленням у чат-ботах у Viber і Telegram.

Опубліковані дані не є сталими й час може змінюватися, зокрема з таких причин:

  • збільшуватись на одну годину, зважаючи на необхідність доїзду оперативних бригад до енергооб’єктів для проведення перемикань;
  • під час повітряної тривоги працівники компанії не можуть перебувати на енергооб’єктах, адже їх може атакувати ворог. Це теж може збільшити перерву в електропостачанні.

Нагадаємо, 25 жовтня на території Львівської області запровадили віялові відключення для населення. Їх ввели у всіх районах області та частково у Львові, орієнтовно 3% від загальної потужності.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності