Львівщина готова до опалювального сезону майже на 100% — Козицький

Львівщина готова до опалювального сезону майже на 100% — Козицький

Також в області створили 131 стаціонарний пункт обігріву

На Львівщині затвердили Комплексний план проходження осінньо-зимового періоду 2022/23. У цьому документі передбачено алгоритм дій в разі ушкоджень об’єктів теплоенергетики, водопостачання, водовідведення, електропостачання та газопостачання.

Про це повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький.

Наразі підготовлено резерв труб різних діаметрів, мобільних електростанцій, бензинових генераторів, дизпалива та бензину. На теплопостачальних підприємствах області в резервах є котли.

Водночас, заклади охорони здоров’я Львівщини, які надають ургентну медичну допомогу, на 100% забезпечені додатковими джерелами живлення. Також Львівська ОВА домовилася з донорськими організаціями щодо передачі закладам охорони здоров’я та соціальної сфери мобільних котелень, дизельних генераторів, дров, вугілля.

“Ми свідомі того, що армія рф — нелюди, і вони можуть прицільно бити по стратегічних об’єктах. Тому разом з департаментом з питань цивільного захисту Львівської ОДА та усіма службами зробили все, що в наших силах, аби максимально захистити об’єкти, від яких залежить тепло- та електропостачання в області”, — зазначив Козицький.

Він додав, що на Львівщині вже створили 131 стаціонарний пункт обігріву. Крім того, донорські організації передадуть рятувальникам 38 пневмокаркасних надувних наметів, які можна буде використати як мобільні пункти обігріву. Таким чином, Головне управління ДСНС України у Львівській області зможе додатково забезпечити розгортання ще 25 мобільних пунктів обігріву.

“Під час наради, яка була цієї середи, Прем’єр-міністр і міністр розвитку громад та територій наголосили, що до кінця наступного тижня всі області України, де не ведуться активні бойові дії, мають на 100% бути готовими до опалювального сезону. Станом на сьогодні у Львівській області все йде за планом”, — наголосив голова Львівської ОВА.

Нагадаємо, Новояворівська ТЕЦ готова до опалювального сезону уже на понад 90%.

Додамо, за останні 2 роки добовий видобуток блакитного палива на одному з газових родовищ на Львівщині зріс на 26%.

Новини Львівщини

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності