17-річний дефлімпієць з Львівщини здобув “срібло” на чемпіонаті світу з шахів

Хлопець має звання майстра спорту України з шахів

17-річний дефлімпієць з Львівщини Денис Колб здобув “срібло” на чемпіонаті світу з шахів, що проходив у Варшаві. Загалом Україну представляли 15 спортсменів дефлімпійської збірної, які вибороли шість медалей на цих змаганнях.

Про це повідомили у Львівській ОВА.

На змаганнях Денис Колб представляє Львівський обласний центр “Інваспорт”, у якому тренується. Хлопець навчається у спеціальній школі-інтернаті “Марії Покрови” для глухих дітей. Він має звання майстра спорту України з шахів. Першим тренером спортсмена є Володимир Опенишев, а його особистий тренер — Іван Ільницький.

Зазначимо, що це не перша медаль багаторазового призера чемпіонатів України та Всеукраїнських змагань на міжнародному рівні. Зокрема, у 2019 році Денис став срібним призером континентальної першості, а цьогоріч вже виборов “золото” чемпіонату Європи.

Нагадаємо, в італійському місті Піза на етапі Кубка світу з фехтування на візках виступили двоє титулованих спортсменів зі Львова — Андрій Демчук та Антон Дацко, які здобули дві медалі.