Верховна Рада вирішить, чи перейменовувати селище Рудне на Львівщині

Верховна Рада вирішить, чи перейменовувати селище Рудне на Львівщині

Мешканці хочуть повернути назву Рудно

Депутати Львівської обласної ради підтримали ініціативу мешканців селища Рудне про перейменування його на Рудно та звернулися з відповідним поданням до Верховної Ради України.

Про це йдеться на сайті Львівської міської ради.

"Повернення історичної назви Рудно мешканці домагаються вже не перший рік. Її змінили приблизно у 2008-2009 роках з початком електронного документообігу, навіть не порадившись із мешканцями селища. Такі зміни спричинили не лише хвилю обурення, а й проблеми з документами. На поверненні історичної назви мешканці наголошували на сесії стратегічного планування щодо розвитку селища, коли йшлося про утворення Львівської МТГ", — зазначили у департаменті міської агломерації ЛМР.

17 серпня комісія з питань розвитку місцевого самоврядування Львівської облради підтримала перейменування селища. Вчора, 20 вересня, відповідне рішення ухвалила Львівська обласна рада. Остаточне рішення має прийняти Верховна Рада України.

Після зміни назви селища мешканцям не доведеться виготовляти нові документи. Винятком будуть реєстраційні дії під час купівлі/продажу: якщо у документах на право власності вказано Рудне, то доведеться брати рішення чи довідку про перейменування населеного пункту.

Нагадаємо, у місті Кам’янка-Бузька та кількох селах перейменують декілька вулиць.

Новини Львівщини

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності