На Львівщині покарали прикордонницю, яка допомагала у незаконному перетині кордону

На Львівщині покарали прикордонницю, яка допомагала у незаконному перетині кордону

Інспектор Державної прикордонної служби України, діючи у складі організованої злочинної групи, сприяла незаконному переміщенню громадян через кордон.

Про це виданню Lviv.Media стало відомо з матеріалів судової справи № 463/6167/22.

Встановлено, що 20 та 26 травня, перебуваючи в пункті пропуску "Угринів-Долгобичув", інспектор ДПСУ, виконуючи свою роль у незаконному переміщенні осіб через кордон, не внесла інформації про чотирьох громадян до інтегрованої інформаційно-телекомунікаційної системи "Гарт-1".

Таким чином, беручи до уваги відсутність правових підстав для перетину кордону військовозобов'язаними громадянами в умовах введеного на території держави воєнного стану, інспектор ДПСУ сприяла незаконному переміщенню громадян через кордон, що є кримінальним правопорушенням, передбаченим ч. 3 ст. 28, ч. 3 ст. 332, ч. 3 ст. 419 ККУ.

Так, враховуючи щире каяття та беззастережне визнання вини й обставин вчинення кримінальних правопорушень, Личаківський районний суд м. Львова призначив обвинуваченій покарання у вигляді 5 років позбавлення волі зі звільненням від відбування покарання з іспитовим терміном три роки.

Окрім того, суд скасував запобіжний захід у вигляді застави та задовольнив клопотання заставодавця про перерахунок коштів у сумі 198,4 тис. гривень на спецрахунок зі збору коштів на підтримку Збройних Сил України.

Нагадаємо, у Львові суд виправдав затриманого під наркотиками водія. Галицький районний суд м. Львова вважає, що доказів для доведення вини недостатньо, а протокол правоохоронці склали невірно.

Можливо, пропустили: 

Новини Львівщини

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності