Стало відомо, скільки шкіл Львівщини готові до очного навчання

Стало відомо, скільки шкіл Львівщини готові до очного навчання

Станом на 26 серпня на Львівщині є близько трьох тисяч учнів-переселенців

Близько 60% шкіл на Львівщині готові до очного навчання. Решта до 1 вересня спільно з педагогами та батьками мають визначити форму навчання.

Про це повідомив директор департаменту освіти і науки Львівської ОВА Олег Паска.

"З 1118 шкіл 154 — не мають укриття і не мають можливості створити безпечні умови навчання. Тому в таких школах може бути виключно дистанційне навчання. Серед закладів вищої освіти і фахової передвищої освіти найбільш поширеною буде змішана форма навчання. У закладах вищої освіти, як правило, лекції будуть проводити онлайн, а практичні заняття будуть очні. Якщо батьки вважають, що наявне укриття у школі не є безпечне, вони можуть написати заяву і обрати віддалену форму навчання. Всіх учнів, які хочуть навчатися дистанційно, рекомендують скеровувати в якусь із шкіл, яка працюватиме лише дистанційно", — пояснив Олег Паска.

Він зазначив, що станом на 26 серпня на Львівщині є близько трьох тисяч учнів-переселенців. Це невелика кількість, бо в кінці навчального року в області навчалися близько 30 тисяч таких учнів. Всього ж цього року до шкіл на Львівщині підуть близько 282 тисяч учнів. Тож наявний відсоток учнів-ВПО в області практично не впливає на освітній процес.

Нагадаємо, у кожному районі Львова оберуть один навчальний заклад, де будуть функціонувати класи дистанційного навчання. Тож батьки, які підтримують дистанційне навчання, зможуть перевести дітей у ці школи.

Додамо, для того, щоб цей цікавий, але нелегкий період у житті батьків та дитини став трохи простішим, Lviv.Media поспілкувалося з вчителькою початкових класів однієї з львівських шкіл Оленою Лукаш про те, як підготувати дитину до школи та що точно треба встигнути купити до 1 вересня.

Новини Львівщини

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності