Змусила дитину виносити крадене майно із квартири: у Червонограді судитимуть горе-матір

Змусила дитину виносити крадене майно із квартири: у Червонограді судитимуть горе-матір

27-річна мешканка Червонограда — матір двох малолітніх дітей (5-річної дівчинки та 7-місячного хлопчика) не виконувала батьківських обов'язків та неодноразово залишала їх на тривалий час без нагляду у квартирі

У Червонограді горе-матір втягнула 5-річну доньку у злочинну діяльність. Окрім цього, внаслідок злісного невиконання батьківських обов’язків, її дитина отримала тяжкі тілесні ушкодження.

Про це повідомив керівник Червоноградської окружної прокуратури Володимир Купецький.

За процесуального керівництва прокурорів Червоноградської окружної прокуратури на розгляд у Червоноградський міський суд скерували акт про обвинувачення місцевої мешканки у злісному невиконанні обов’язків по догляду за дитиною.

Слідство встановило, що 27-річна мешканка Червонограда — матір двох малолітніх дітей (5-річної дівчинки та 7-місячного хлопчика) не виконувала батьківських обов'язків та неодноразово залишала їх на тривалий час без нагляду у квартирі.

Діти жили в антисанітарних умовах без газу, води та електропостачання. Оскільки горе-мати не уклала декларації із сімейним лікарем, то хлопчик не отримував медичного супроводу.

У червні мати знову залишила дітей без нагляду, внаслідок чого 5-річна донька червоноградки отримала тяжкі тілесні ушкодження, а саме: два розриви печінки, крововилив у брижу тонкого кишківника, кровотечу в черевну порожнину.

Правоохоронці та лікарі змогли врятувати життя дитини.

Крім цього, слідство з'ясувало, що горе-матір у травні 2022 року ввечері залучила свою доньку до крадіжки та проникнення у квартиру. Жінка змусила дитину виносити викрадене майно із квартири.

Органи опіки та піклування забрати дітей від матері.

У вересні 2022 року Червоноградський міський суд Львівської області розглядатиме цивільну справу про позбавлення її батьківських прав та стягнення аліментів.

Горе-матері загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк до 10 років.

Нагадаємо, на Стрийщині судитимуть директора будівельної компанії, який привласнив з державного бюджету понад пів мільйона гривень.

Новини Львівщини

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності