На Львівщині покарали двох осіб, які хотіли незаконно виїхати з України

На Львівщині покарали двох осіб, які хотіли незаконно виїхати з України

У Львівській області покарали ще двох осіб, які намагались незаконно виїхати з України.

Про це Lviv.Media стало відомо з матеріалів Єдиного державного реєстру судових справ.

Так, 19 серпня Жовківський районний суд виніс вирок мешканцю Харкова, який намагався незаконно виїхати з України за допомогою підроблених документів.

Повідомляється, що чоловік, перебуваючи у Харкові, замовив підроблені документи зі своїми даними щодо непридатності його до військової служби та звільнення від мобілізації на службу до ЗСУ.

Особу, яка виготовила для ухилянта документи, суд не встановив. Однак відомо, що зловмисник, отримавши фотокартку та анкетні дані обвинуваченого, підробив документи за допомогою комп'ютера та використав реквізити Міністерства оборони України.

Далі ухилянт із підробленими документами намагався виїхати з України через пункт пропуску "Рава-Руська — Гребенне", що розташований у с. Річки на Львівщині.

Обставинами, які пом`якшують покарання обвинуваченого, суд визнає щире каяття та активне сприяння розкриттю кримінального правопорушення.

За скоєне суд призначив чоловіку покарання у виді штрафу розміром 1360 гривень.

Того ж дня Сокальський районний суд виніс вирок жінці, яка намагалася дати хабар, аби її дочка виїхала з України.

Так, 17 серпня під час оформлення її дочці відмовили у перетині кордону через спрацювання бази даних "Грат-1/П". Тоді жінка, перебуваючи у службовому приміщенні в пункті пропуску "Угринів", намагалася дати хабар начальнику групи інспекторів у розмірі 200 доларів.

"В судовому засіданні обвинувачена свою вину у вчиненому нею злочині визнала повністю, погодилася з усіма фактичними обставинами справи та показала, що дійсно 17.08.2022 пропонувала працівнику прикордонної служби неправомірну вигоду в розмірі 200 доларів США з метою надання її дочці змоги безперешкодно виїхати за межі України", — йдеться у вироку.

Суд вирішив конфіскувати 200 доларів, які долучили до кримінального провадження, та покарати жінку штрафом у розмірі 17 тис. гривень.

Нагадаємо, у “Краківці” чоловік намагався дати 2 тис. євро хабаря, аби виїхати за кордон. Спочатку чоловік хотів перетнути кордон, пред’явивши документи щодо непридатності до військової служби та зняття з військового обліку.

Читайте також:

Новини Львівщини

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності