На Червоноградщині до вересня облаштують майже сотню місць для переселенців

На Червоноградщині до вересня облаштують майже сотню місць для переселенців

З обласного бюджету на ремонт гуртожитку передбачили 12 мільйонів 800 тисяч гривень

У гуртожитку Червоноградського гірничо-економічного фахового коледжу облаштовують місця для ВПО. Так, до 1 вересня тут планують забезпечити 75 місць для вимушених переселенців, а до 1 листопада — ще 150 місць.

Про це повідомляє голова Львівської ОВА Максим Козицький.

З обласного бюджету на ремонт гуртожитку передбачили 12 мільйонів 800 тисяч гривень. Кошти використають для внутрішньо-оздоблювальних робіт приміщень 3-го, 4-го та 5-го поверхів. Також замінять комунікації, віконні та дверні блоки, покрівлю і влаштують систему опалення.

"Завдяки обласній Програмі реалізації інфраструктурних проєктів Львівщина вирішує одразу кілька викликів — ми даємо нове життя будівлям, які роками занепадали; вимушені переселенці, серед яких працівники релокованих підприємств та ті, хто через війну втратив все, отримають житло з базовими умовами для нормального проживання; навчальні заклади області знову функціонуватимуть за призначенням", — повідомив очільник Львівщини.

Наразі у Червоноградській громаді проживає 9 тисяч вимушених переселенців, понад 400 з них — у комунальних закладах соціального спрямування, тобто люди потребують переселення.

Нагадаємо, у Львівській області створять 570 місць для проживання вимушених переселенців. Це стосуватиметься працівників підприємств, які переїхали з областей, де тривають активні бойові дії.

Новини Львівщини

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності