• Головна
  • Новини Львівщини
  • На Львівщині покарали ще двох “ухилянтів” за спробу виїхати за кордон із підробленими документами

На Львівщині покарали ще двох “ухилянтів” за спробу виїхати за кордон із підробленими документами

На Львівщині покарали ще двох “ухилянтів” за спробу виїхати за кордон із підробленими документами

У Львівській області покарали ще двох чоловіків, які намагались виїхати з України з підробленими документами.

Про це Lviv.Media стало відомо з матеріалів Єдиного державного реєстру судових справ.

15 липня Яворівський районний суд визнав винним українця, уродженця Республіки Білорусь, у вчиненні кримінального правопорушення за ч. 1 та ч. 4 ст. 358 КК України.

Встановлено, що чоловік на початку серпня перебуваючи в Одесі підробив документи, щодо непридатності до військової служби та зняття з військового обліку які давали йому право на виїзд з України.

Власне, чоловік вніс у документи завідомо недостовірні відомості щодо визнання його непридатним до військової служби з виключенням з військового обліку.

Вже 9 серпня "ухилянт" за допомогою підроблених документів намагався виїхати за кордон через пункт пропуску "Грушів", однак його затримали. Суд призначив йому покарання у виді штрафу в розмірі 8,5 тис. гривень.

Також 17 серпня Мостиській районний виніс вирок за вчинення кримінального правопорушення за ч. 1 та ч. 4 ст. 358 КК України уродженцю Дніпропетровської області.

8 серпня чоловік намагався із підробленими документами про визнання його непридатним до військової служби виїхати з України через пункт пропуску “Шегині”.

Зазначається, що чоловік самостійно підробив документи. Зокрема, він віднайшов у мережі «Інтернет» бланк виписки з акта огляду МСЕК, вніс туди свої дані, а також завідомо недостовірні відомості про інвалідність третьої групи.

За скоєне суд призначив йому покарання у виді штрафу в розмірі 16,1 тис. гривень.

Можливо, пропустили:

Новини Львівщини

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності