• Головна
  • Новини Львівщини
  • Російська ракета влучила в будинок: львівські лікарі врятували життя братикам з Одещини, які ледь вижили після ворожого обстрілу

Російська ракета влучила в будинок: львівські лікарі врятували життя братикам з Одещини, які ледь вижили після ворожого обстрілу

Російська ракета влучила в будинок: львівські лікарі врятували життя братикам з Одещини, які ледь вижили після ворожого обстрілу

8-річному Якову уламок потрапив у шию

У Львові боролися за життя двох братиків, які постраждали 1 липня від російських обстрілів на Одещині.  Братиків Володю та Якова з-під завалів дістали сусіди. У дім братів у селі Сергіївка на Одещині влучила російська ракета. Мама та вітчим загинули одразу.

Про це повідомляє Перше медичне об'єднання Львова.

8-річному Якову уламок потрапив у шию. Аби не втратити дитину через кровотечу, рятувальники перетиснули йому судину.

"Однак кисневе голодування спровокувало інсульт. Як наслідок — Якову знерухомило ліву частину тіла. Права рука у нього не рухалася через перелом плеча. Старший 14-річний Володя отримав черепно-мозкову травму, численні поранення обличчя та перелом променевої кістки правої руки", — йдеться у повідомленні.

Поранених братиків спочатку доправили до реанімації місцевої лікарні на Одещині, і лише через місяць евакуаційним потягом транспортували до лікарні святого Миколая Першого медоб’єднання Львова.

Стан Володі тоді уже був стабільний, однак за життя Якова боролися львівські лікарі.

"Також увесь цей час, включаючи реанімацію, з Яковом працювали реабілітологи на чолі з фізичним терапевтом Сергієм Худою. Завдяки цьому хлопчик уже вчиться ходити і рухати лівою рукою. На правій у нього поки що стоїть апарат зовнішньої фіксації. Володею реабілітологи теж займалися. Зокрема, йому допомагали розробити руку, яка малорухлива після тривалого перебування в гіпсі", — додають у Першому медоб'єднанні Львова.

У війні хлопчики втратили маму, однак не залишилися самі — з-за кордону до них приїхала двоюрідна сестра Євгенія. Вона забрала їх до Австрії, де братики продовжать реабілітацію.

Нагадаємо, львівські лікарі врятували 40-річну жінку, яка постраждала від ракетного удару в Лимані Донецької області. Через вибухи чоловік потерпілої загинув на місці, а 13-річний син — у лікарні.

Новини Львівщини

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності