У Дрогобичі землю колишнього храму московського патріархату передали ПЦУ

У Дрогобичі землю колишнього храму московського патріархату передали ПЦУ

У Дрогобичі на сесії міської ради землю колишнього храму московського патріархату передали Дрогобицько-Самбірській єпархії Православної церкви України.

Про це повідомляють у Дрогобицькій міській раді.

Йдеться про земельну ділянку орієнтовною площею 6042 метри квадратні на вулиці Трускавецькій у Дрогобичі, де раніше функціонувала церква московського патріархату, а сьогодні облаштовано гарнізонний храм імені Петра Сагайдачного.

У Дрогобицькій міській раді зазначають, що церква Іова Почаївського на Трускавецькій, 56, що підпорядковувалась московському патріархату, не мала оформленого права власності ні на будівлю церкви, ні на земельну ділянку під нею. Будівельні роботи вели тут самовільно, жодних дозвільних документів церковна громада не мала.

Нагадаємо, раніше у Дрогобичі міська влада заборонила діяльність Української православної церкви Московського патріархату (УПЦ МП). За словами влади, священнослужителі церкви московського патріархату відмовилися добровільно переходити в підпорядкування Православної церкви України, навіть попри те, що їм на це дали достатньо часу.

Втім, настоятелі таки звільнили приміщення церкви, однак перед тим як покинути храм, вирішили вивезти з нього іконостас, ікони та дзвони, які були куплені за кошти громади.

Можливо, пропустили:

Новини Львівщини

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності