На Львівщині покарали чотирьох ухилянтів за спробу виїхати за кордон: на чому їх зловили

На Львівщині покарали чотирьох ухилянтів за спробу виїхати за кордон: на чому їх зловили

У Львівській області покарали чотирьох чоловіків, які намагались виїхати з України з підробленими документами.

Про це редакції Lviv.Media стало відомо з матеріалів Єдиного державного реєстру судових справ.

15 липня Мостиський районний суд визнав винним мешканця Тернопільщини у вчиненні кримінального правопорушення за ч. 1 та ч. 4 ст. 358 КК України.

Чоловік підробив документи щодо непридатності до військової служби та зняття з військового обліку, які давали йому право на виїзд з України.

Зазначається, що зловмисник самостійно в мережі Інтернет віднайшов бланки тимчасового посвідчення військовозобов`язаного та довідки військово-лікарської комісії, вніс туди недостовірні відомості щодо його непридатності до військової служби, вклеїв своє фото та поставив підписи комісара Бучацького РВК, голови ВЛК та секретаря ВЛК.

Вже 27 липня чоловік за допомогою підроблених документів намагався виїхати за кордон через пункт пропуску "Шегині", однак його затримали. Суд призначив мешканцю Тернополя покарання у виді штрафу в розмірі 13,6 тис. гривень.

Того ж дня Мостиський районний суд виніс вирок за вчинення кримінального правопорушення за ч. 1 та ч. 4 ст. 358 КК України уродженцю Чернігівської області.

20 липня чоловік намагався із підробленими документами про визнання його непридатним до військової служби виїхати з України через пункт пропуску "Шегині". Суд призначив йому покарання у виді штрафу в розмірі 13,6 тис. гривень.

Також Яворівський районний суд визнав винним у вчиненні кримінального правопорушення за ч. 1 та ч. 4 ст. 358 КК України уродженця Одеси.

Зазначається, що чоловік самостійно виготовив довідку військово-лікарської комісії від квітня 2022 року та тимчасове посвідчення військовозобов`язаного від листопада 2019 року, внісши до них завідомо недостовірні відомості щодо визнання його непридатним до військової служби з виключенням із військового обліку.

Для підроблених документів зловмисник використав печатку МОУ, штампи та проставив підписи посадових осіб.

Вже 7 липня, користуючись підробленими документами, він намагався виїхати за кордон у пункті пропуску “Краківець”. Суд призначив йому покарання у виді штрафу в розмірі 8,5 тис. гривень.

Окрім того, 15 липня Яворівський районний суд виніс вирок уродженцю Харкова за вчинення кримінального правопорушення за ч. 1 та ч. 4 ст. 358 КК України.

Зловмисник спробував виїхати з України із підробленими документами про визнання його непридатним до військової служби 3 серпня через пункт пропуску "Краківець". Суд призначив йому покарання у виді штрафу в розмірі 8,5 тис. гривень.

Читайте також:

Новини Львівщини

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності