У Дрогобичі встановили сучасні паркомати

У Дрогобичі встановили сучасні паркомати

У Дрогобичі на вулиці Шолом-Алейхема облаштували два сучасні паркомати. Тепер водії за паркування можуть розраховуватись як готівкою, так і платіжними картками.

Про це повідомляють у Дрогобицькій міській раді.

Також нові паркомати оснащені функціями, які дозволять оплатити комунальні послуги, поповнити мобільний телефон та здійснити інші операції.

Година паркування на вул. Шолом-Алейхема коштує 10 грн. За неоплату паркувального місця передбачений штраф у розмірі 200 гривень.

"Штраф за неоплачене паркування в десятки разів вищий від вартості самого паркування. Тому закликаємо водіїв не нехтувати правилами, не чекати штрафу, а сумлінно та вчасно оплачувати за паркування. Тим паче інспектори з паркування інтенсивно проводять рейди та перевіряють за допомогою гаджетів, чи сплачене зайняте паркомісце автовласником", — розповів директор КП "СМУ" Володимир Суда.

Також повідомляється, що лише від травня цього року в місті інспектори з паркування та благоустрою склали 897 повідомлень, що стосуються порушення правил паркування.

Найбільше порушників виявили на вул. Данила Галицького — 473 та на вулиці Івана Франка — 265.

Також у міській раді зазначили, що в межах міста діють платні стоянки на вул. Івана Франка, Пилипа Орлика, Данила Галицького, Миколи Лисенка та Шолом-Алейхема. Переглянути інтерактивну мапу паркування можна за посиланням.

Новини Львівщини

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності