Скажена куниця покусала трьох жінок на Сколівщині

Скажена куниця покусала трьох жінок на Сколівщині

Двом жінкам тварина покусала ноги, одній — руку

На Сколівщині трьох місцевих мешканок покусала куниця. Тварина забігла на подвір’я і накинулася на людей. Дослідження у ветеринарній лабораторії показали, що куниця була хвора на сказ.

Про це повідомила медична директорка Сколівської центральної лікарні Оксана Яремко, пише ZAXID.NET.

За словами Оксани Яремко, це сталося вранці 5 серпня.

Двом жінкам тварина покусала ноги, одній — руку. Господар подвір'я вибіг на крик жінок, убив тварину і викликав ветеринарів, які взяли куницю на дослідження. Результати дослідження підтвердили підозри — куниця була хвора на сказ.

"Постраждалі викликали "швидку", яка доставила їх у Сколівську центральну лікарню. Там їм обробили рани і скерували в центральну районну лікарню до Стрия, бо у місцевій лікарні на той час не було антирабічного імуноглобуліну", — йдеться у повідомленні.

Постраждалі жінки зараз проходять антирабічне лікування. Завтра, 12 серпня, потерпілі мають приїхати до Сколівської центральної лікарні, щоб продовжити антирабічне лікування відповідно до протоколу лікування.

Довідково:Сказ — гостре інфекційне захворювання, що вражає центральну нервову систему і є смертельно небезпечним. Вірус людині передається від хворих тварин через укус, ослинення шкіри чи слизових оболонок, особливо, якщо на них є мікротравми.

Новини Львівщини

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності