• Головна
  • Новини Львівщини
  • У Стрийській міськраді розповіли, скільки шкіл громади мають облаштовані укриття та готові до навчання

У Стрийській міськраді розповіли, скільки шкіл громади мають облаштовані укриття та готові до навчання

У Стрийській міськраді розповіли, скільки шкіл громади мають облаштовані укриття та готові до навчання

12 освітніх установ отримали зауваження і рекомендацію дообладнати укриття

Спеціальна комісія, яка обстежувала укриття в навчальних закладах Стрийської територіальної громади, повідомила про результати оглядів. Так, із 40 шкіл лише 23 мають облаштовані найпростіші укриття.

Про це 11 серпня повідомляє Стрийська міська рада.

"Цьогоріч найбільш актуальним питанням перед 1 вересня є безпека освітнього простору для дітей та працівників у закладах освіти. З метою перевірити безпекову готовність до нового навчального року була створена спеціальна комісія, яка обстежувала найпростіші укриття у навчальних закладах", — розповідають у міськраді.

Там додають, що відповідно до результатів, із 40 шкіл громади 23 мають облаштовані найпростіші укриття. Ще 5 навчальних закладів мають протирадіаційне укриття — саме їм дозволили розпочати навчання в очній формі. Також 12 освітніх установ отримали зауваження і рекомендацію дообладнати укриття згідно з вимогами законодавства.

Водночас з 27 закладів дошкільної освіти ще 3 мають завершити ремонтні роботи з облаштування найпростішого укриття. А з 8 закладів позашкільної освіти половина вже може розпочинати роботу. В решті установ усувають недоліки, виявлені під час перевірки.

"Також з метою визначення форми навчання, управління освіти провело опитування серед батьків учнів. Відповідно 72% батьків обрали для своїх дітей очну форму навчання, решта — віддають перевагу, на цей час, дистанційній освіті. Кожна окрема школа приймає рішення про свою форму навчання самостійно на педагогічній раді. До 1 вересня директори шкіл мають повідомити, в якому форматі навчатимуться школярі", — зазначають у Стрийській міській раді.

Читайте також:

Новини Львівщини

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності