На кордоні з Польщею хочуть запустити платну електронну чергу для вантажівок

На кордоні з Польщею хочуть запустити платну електронну чергу для вантажівок

Щоб стати у чергу, треба буде заплатити 8 євро

На пунктах пропуску з Польщею запустять платну електронну чергу. Також там збудують майданчики для відстою вантажівок.

Про це пише Zaxid.net.

Будівництво майданчиків вже триває. Коли воно завершиться — водії матимуть змогу відпочивати там, а не на дорогах.

"На дорозі транспортним засобам стояти не можна, і це передбачено законодавством. Оскільки в нас не було дотепер таких стоянок, ми закривали на це очі. Але із запуском зон відстою, всі вантажівки мають стояти у відповідних місцях", — розповів заступник голови Львівської ОВА Юрій Бучко.

Заїзд на майданчик коштуватиме 8 євро, однак там водії матимуть змогу відпочити, скористатись душем, вбиральнею та навіть піти в магазин. Допоки водій відпочиває, паралельно він чекає на перетин кордону в електронній черзі за спеціальним талоном, який видають під час заїзду на майданчик. Окрім того, за словами Юрія Бучка, розглядається можливість зареєструватися у чергу онлайн.

"Склались такі обставини, що маємо лише західний кордон, і весь вантаж, який їхав в Одесу, їде тепер сюди. Йдеться про мільйони тонн вантажу. Тому всі вантажівки, що їхали у порт, зараз їдуть на західний кордон. Ми за один день і місяць не збільшимо потужність. Навіть якщо ми це зробимо, добудуємо відповідні додаткові смуги, то варто пам'ятати, що з нами межує не лише Польща, а й ЄС, у яких є своє законодавство", — каже Бучко.

Водночас для збільшення пропускної здатності потрібно змінити певні норми і пройти бюрократичні процеси.

Нагадаємо, з 1 серпня легкові автомобілі знову зможуть перетинати кордон через пункт пропуску “Краківець-Корчова”. Пасажирські автобуси поки що мають оминати цей ПП.

Новини Львівщини

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності