Школи Дрогобича на 100% готові до початку очного навчання

Школи Дрогобича на 100% готові до початку очного навчання

Завершили огляд усіх навчальних закладів Дрогобича

Освітні установи Дрогобича на 100% готові до початку очного навчання з 1 вересня

Про це 8 серпня на щотижневій оперативній нараді повідомив керівник відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради Віталій Вовків.

За його словами, завершили огляд усіх навчальних закладів Дрогобича, Стебника та територіальної громади. Кожну з освітніх установ оглянула спеціальна комісія, у складі якої були представники ДСНС. Усі вони підписали акти готовності навчальних установ до старту нового навчального року. Таким чином 100% освітніх закладів готові до офлайн-навчання з початком вересня.

Водночас тепер потрібно відселити з навчальних установ переселенців, які через російську агресію були змушені покинути рідні міста та домівки й мешкають у Дрогобичі.

"Ми повинні підставити плече допомоги тим людям, які станом на сьогодні через воєнні дії змушені мешкати в наших навчальних закладах. Сьогодні понад 360 осіб продовжують проживати в гімназіях і ліцеях Дрогобича та територіальної громади. Однак наше завдання як влади — не зірвати і старт навчального року для школярів, мова іде про очне навчання. Тому ще заздалегідь нами вжито заходів щодо переселення ВПО із шкіл міста до початку 1 вересня. Мова іде про ремонт низки гуртожитків у Дрогобичі і Стебнику, куди буде переселено переміщених осіб", — підкреслив Дрогобицький міський голова Тарас Кучма.

Він додав, що також триває завершення спорудження модульно-каркасного будинку для ВПО у Дрогобичі

Окрім цього, запланували переселити частину ВПО у дві будівлі навчальних установ Дрогобича і Стебника. Ідеться про ті заклади освіти, які мали 2 корпуси, один із яких не використовувався.

Читайте також:

Новини Львівщини

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності