У Червоноградському районі знайшли застарілі боєприпаси

2 серпня на Львівщині знову натрапили на застарілі боєприпаси.

Про це інформує Головне управління ДСНС України у Львівській області.

О 12:54 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення, що в с. Гута Червоноградського району під час збирання грибів у лісі виявили предмет, ззовні схожий на 76-мм артилерійський снаряд часів Другої світової війни.

Того ж дня о 13:54 надійшло повідомлення, що поблизу сел. Магерів Львівського району під час прогулянки в лісі, на відстані 600 м від житлових будинків та 400 м від дороги місцевого значення, теж виявили 4 предмети, ззовні схожі на артилерійські снаряди часів Другої світової війни.

За фактами виявлення боєприпасів повідомлено правоохоронні органи та подано заявки до 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України на їх вилучення та знищення.

Головне управління ДСНС України у Львівській області нагадує, що боєприпаси часів війни, незважаючи на розміри та значний вік, вкрай небезпечні. Натрапити на них можна в різних місцях.

У разі виявлення боєприпасів або предметів, за зовнішніми ознаками схожих на боєприпаси, необхідно негайно повідомити про знахідку Службу порятунку за номером "101".

Новини Львівщини

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності