Сайт Бродівської міськради зламали російські хакери

Сайт Бродівської міськради зламали російські хакери

Коли та хто зламав офіційний вебсайт Бродівської міської ради, поки що невідомо

Сьогодні, 26 липня, офіційний сайт Бродівської міськради зламали російські хакери. Наразі на сайті міської ради розміщене відео, на якому зображений російський хакер з триколором.

На відео хакер сидить у масці, з протигазом позаду та гранатою. Обличчя людини закрите, проте видно нашивки не тільки з триколором, але й із забороненою в Україні російською символікою, якою позначають підтримку "спецоперації" в Україні.

Зловмисник розповідає, що, начебто, Україна програла війну ще у 2014 році, однак українці цього все ніяк не можуть усвідомити. Після цього хакер демонстративно перезаряджає зброю та висуває вимоги до українців та її влади.

Коли та хто зламав офіційний вебсайт Бродівської міської ради, поки що невідомо. Наразі можна точно сказати, що це зробили російські хакери. Проте на темному фоні зламаної вебсторінки фігурує якась кругла позначка із написом "zаря".

Нагадаємо, 13 травня на інтернет-мережі та сервіси Львівської міської ради здійснили одну з наймасштабніших хакерських атак. Упродовж двох днів вдалося відновити частину сервісів, сайт мерії працює.

Новини Львівщини

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності