На дорогах Львівщини за пів року в ДТП загинуло 40 пішоходів

На дорогах Львівщини за пів року в ДТП загинуло 40 пішоходів

Через порушення правил проїзду пішохідних переходів сталося 37 ДТП

У січні-червні цього року на дорогах Львівської області сталося 713 ДТП з постраждалими, серед яких 229 автопригод за участю пішоходів.

Про це повідомляють у Патрульній поліції Львівської області.

Внаслідок аварій загинуло 37 пішоходів та травмувалося 200 осіб. Зокрема, через порушення правил проїзду пішохідних переходів сталося 37 ДТП. З них — 33 аварії з постраждалими, в яких травмувалося 35 осіб та 2 людей загинуло.

18 ДТП сталося через перехід дороги у невстановленому місці. З них — 17 із постраждалими, в яких травмувалося 16 осіб та 2 людей загинуло.

Через неочікуваний вихід на проїзну частину сталося 9 аварій, з них — 6 із постраждалими, в яких травмувалося 6 осіб і 1 людина загинула.

Також одна смертельна аварія сталася через невиконання пішоходами вимог регулювання. Через пішоходів, які були у нетверезому стані сталося 2 ДТП із двома травмованими.

У поліції нагадують, що забороняється пішоходу, аби не потрапити в ДТП та зменшити ризик опинитися під колесами автівки:

  • виходити на проїзну частину, не впевнившись у відсутності небезпеки для себе та інших учасників руху;
  • раптово виходити, вибігати на проїзну частину, зокрема, на пішохідний перехід;
  • допускати самостійний, без нагляду дорослих, вихід дітей дошкільного віку на проїзну частину;
  • переходити проїзну частину поза пішохідним переходом, якщо є розділювальна смуга або дорога має чотири і більше смуг для руху в обох напрямках, а також у місцях, де встановлено огородження.

"Водії, помітивши в полі зору пішоходів, оберіть безпечну швидкість руху автомобіля, аби у разі потреба вчасно загальмувати. Наближаючись до нерегульованого пішохідного переходу, на якому перебувають пішоходи, зупиніться, щоб дати їм дорогу", — додають у поліції.

Читайте також: 

Новини Львівщини

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності