Облаштування укриттів у львівських школах відбувається за кошти міського бюджету, — мер

Облаштування укриттів у львівських школах відбувається за кошти міського бюджету, — мер

За словами Львівського міського голови Андрія Садового, облаштування укриттів у школах відбувається за кошти міського бюджету.

Про це повідомляє Львівська міська рада.

"Міська рада скерувала кошти з бюджету на облаштування укриттів для закладів освіти. Прошу повідомляти на Гарячу лінію міста про випадки збору грошей у вашій школі. Якщо в закладу є проблеми з облаштуванням, або ці гроші дивним чином не дійшли на ваш рахунок — повідомляйте мене про це особисто", — зазначив мер Львова.

Якщо ж комусь відомо про випадки поборів у навчальних закладах, необхідно повідомляти на Гарячу лінію міста за номером 15-80.

Додамо, з 2020 року діє наказ "Про заборону примусового збору коштів у закладах освіти", згідно з яким працівникам закладів освіти категорично заборонено незаконний збір коштів та матеріальних цінностей.

Як альтернативу пропонують здійснювати прийом благодійних внесків виключно на добровільній основі шляхом перерахування їх на реєстраційні рахунки закладів освіти з обов’язковим оформленням відповідної документації та відображенням у бухгалтерському обліку.

Нагадаємо, львівський лікар, якого звільнили через відмову йти в укриття під час повітряної тривоги, відсудив у лікарні майже 130 тис. гривень.

Новини Львівщини

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності