• Головна
  • Новини Львівщини
  • На Львівщині виділили ще 52 млн грн на облаштування додаткових місць для проживання переселенців

На Львівщині виділили ще 52 млн грн на облаштування додаткових місць для проживання переселенців

На Львівщині виділили ще 52 млн грн на облаштування додаткових місць для проживання переселенців

За кошти планують створити додатково 621 місце для проживання переселенців

На Львівщині з обласного бюджету виділили додаткові 52 млн грн на облаштування місць для проживання переселенців.

Про це повідомляють у Львівській обласній військовій адміністрації.

"Розпорядженням начальника Львівської обласної військової адміністрації збільшили обсяг фінансування Програми реалізації пріоритетних інфраструктурних проєктів у Львівській області на 52 млн грн", — йдеться у повідомленні.

Так, за кошти планують створити додатково 621 місце для проживання переселенців, а саме провести ремонтні роботи:

  • 2-ох гуртожитків освітніх закладів (Вище професійне училище №35 м. Стрия та Дрогобицький державний педагогічний університет ім. Івана Франка) на суму 19,2 млн грн (462 ліжко-місця);
  • 4-ох житлових корпусів закладів соціального захисту (Грушківський, Ходорівський, Монастироцький психоневрологічні інтернати, Журавненський будинок підтриманого проживання психоневрологічного типу) на суму 21,7 млн грн (159 ліжко-місць для людей, які потребують додаткового догляду);
  • 5-ти освітніх закладів, ремонтні роботи на яких тривають у рамках Програми (Червоненське ВПУ, Новороздільський політехнічний фаховий коледж, Червоноградський гірничо-економічний фаховий коледж, Сокальський та Меденицький професійні ліцеї) на суму 11,1 млн гривень.

"Значна частина вимушених переселенців проживає в школах та садочках Львівщини, які з 1 вересня повинні відновити очне навчання. Тому вже зараз працюємо над розширенням житлового фонду задля забезпечення цих людей комфортними умовами проживання. Окрім коштів обласного та місцевого бюджетів, залучаємо до співпраці міжнародних партнерів, спонсорів", — наголосив голова обласної військової адміністрації Максим Козицький.

Також зазначається, що в межах Програми ремонтні роботи проводяться у 20-ти закладах. Це дозволить забезпечити створення додаткових понад 2,1 тисячі місць для проживання ВПО. Загальний обсяг фінансування з обласного бюджету становить 105,9 млн гривень.

Читайте також: 

Новини Львівщини

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності